ZACHÓD Nieruchomości - Gorzów - mieszkania domy działki

Sprzedaż / Nieruchomości komercyjne

Ilość odwiedzin: 1476

Nowe lokale i mieszkania na nowoczesnym osiedlu!

Nowe lokale i mieszkania na nowoczesnym osiedlu!
Oblicz ratę kredytu
Cena nieruchomości 115 000 PLN
Okres kredytowania (lata)
1
35

Umów się na oglądanie

Zadaj pytanie

 • 115 000 PLN (1 150,00 PLN / m2)
 • 22090248
 • Oferta jest nową ofertą nieruchomości budynków wielorodzinnych oraz lokali usługowo-handlowych o różnych powierzchniach od 23m2 do 300m2 cena ok 5000 netto za m2 w Gorzowie Wielkopolskim
  Nasza inwestycja wyróżnia się nowoczesną architekturą dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak płaskie dachy, dobrej jakości materiały oraz dużo przeszkleń. Dzięki wykorzystaniu naturalnego ukształtowaniu terenu inwestycja uzyskała charakter tarasowców. Dodatkowym atutem naszej inwestycji jest piękny widok na zalew Warty. Nasz kompleks znajduje się w spokojnej części Gorzowa Wlkp. jest to teren byłej cegielni w bezpośrednim otoczeniu starego drzewostanu.
  Na kompleks składa się 10 budynków wielorodzinnych dwu i czterokondygnacyjnych oraz dwa dwukondygnacyjne budynki usługowe . Proponujemy szeroką gamę mieszkań od 30 do nawet 120 m2 .
  W naszej ofercie mamy mieszkania z dużymi ogrodami , tarasami na dachach, apartamenty typu penthouse oraz standardowe mieszkania 1,2 oraz 3 pokojowe.
  Kompleks znajduje się w niedalekiej odległości od ścisłego centrum miasta. W odległości zaledwie 50 metrów od budynku znajduje się przystanek autobusowy a około 800 metrów przystanek tramwajowy. Bliskość szkoły ,przedszkola powoduje, że jest też przyjaznym miejscem do zamieszkania dla rodzin z małymi dziećmi.
  Zadbaliśmy również o atrakcyjne zagospodarowanie terenu wokół. Klimatyczne oświetlenie dróg wewnętrznych, oświetlenie elewacyjne budynków, ławki, siłownia zewnętrzna a dla najmłodszych monitorowany plac zabaw. Cały teren inwestycji przygotowany jest również dla osób niepełnosprawnych poprzez zastosowanie ramp terenowych, wind w budynkach. Ogromną uwagę skupiliśmy na wysokim standardzie wykończenia części wspólnych - wbudowane skrzynki, klinkier na ścianie , fototapety, desingnerskie balustrady, schody z podświetleniami, nowoczesne windy. Mamy nadzieję , że to wszystko przypadnie przyszłym mieszkańcą do gustu. Dodatkową nowością jest zastosowanie systemu indywidualnego sterowania c.o. i ogrzewania wody, które podwyższają komfort mieszkania.
  Nasza bogata oferta mieszkaniowa kwalifikuje się również pod rządowy program MDM. Mieszkania oddawane będą nowym właścicielom w standardzie deweloperskim. Z myślą o naszych Klientach oferujemy opcje dodatkowe zmiany lokatorskie oraz wykończenie pod klucz.

  Uzupełniając funkcjonowanie osiedla przewidzieliśmy na terenie naszej inwestycji budynki z lokalami usługowo-handlowymi na sprzedaż. Planujemy zagospodarowanie lokali na cele np.: całodobowej siłowni, restauracji, kawiarni, piekarni, grupy medycznej itp.

  Więcej informacji;
  tel.790 70 76 43
 •  
 • 100,00 m2
 • 1
 • 1
 • 2
 • w Gorzowie
 •  
 • Siarek Marek

  Siarek Marek
  Agent nieruchomości

  tel. 95 74 99 111
  tel. kom. 790 70 76 43
  e-mail