ZACHÓD Nieruchomości - Gorzów - mieszkania domy działki

Sprzedaż / Domy

Ilość odwiedzin: 889

Dom energooszczędny na działce 1000m2,stan developerski pod Gorzowem!

Dom energooszczędny na działce 1000m2,stan developerski pod Gorzowem!
Oblicz ratę kredytu
Cena nieruchomości 290 000 PLN
Okres kredytowania (lata)
1
35

Umów się na oglądanie

Zadaj pytanie

 • 290 000 PLN (3 493,98 PLN / m2)
 • 22230248
 • Oferta na wyłączność
 • Oferta dotyczy budowy domu Radamenes wybudowanego!!! w technologii drewnianej, szkieletowej 25cm wełny mineralnej.
  Dom parterowy, przeznaczony dla 3-4-5 osobowej rodziny. Układ pomieszczeń podzielono na strefę dzienną i sypialną. W części ogólnej znajduje się wiatrołap z przejściem przez hall do otwartej przestrzeni przeszklonego salonu wraz z jadalnią i kuchnią. Z kuchni dostępne jest pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Część sypialna składa się z hallu i dostępnej z niego łazienki oraz dwóch pokoi.

  Co zawiera standardowa realizacja?

  TECHNOLOGIA, który budujemy z takich komponentów jak:
  energooszczędna płyta fundamentowa
  konstrukcja ścian, stropu i więźby dachowej: strugane czterostronnie, suszone komorowo drewno świerkowe, klasa drewna: C24
  poszycie ścian, sufit: płyta konstrukcyjna Fermacell, tynki: Atlas
  docieplenia: wełna izolacyjna Rockwool
  okna: Oknoplast
  dachówka cementowa Braas, rynny tytan - cynk
  instalacje: elektryczna, wod-kan, CO (bez kotła, z ogrzewaniem podłogowym w całym domu.

  Konstrukcja naszych domów oparta jest na prefabrykowanym szkielecie drewnianym. Podstawowym elementem konstrukcyjnym jest certyfikowane drewno świerkowe (klasa C24), suszone komorowo do wilgotności niższej niż 18%, czterostronnie strugane, z fazowanymi krawędziami. Tak przygotowane drewno jest całkowicie martwe, nie rozsycha się i nie odkształca. Dzięki struganiu staje się materiałem bardzo trudno zapalnym. Ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas bardzo istotne, nie stosujemy w naszych konstrukcjach powszechnie stosowanych płyt drewnopochodnych (OSB) ani styropianu. Stosowaną przez nas płytą konstrukcyjną jest Fermacell. Jest to całkowicie niepalna płyta gipsowo-włóknowa. Kolejny element ściany to warstwy docieplające. Stosujemy wyłącznie wełny mineralne firmy Rockwool. Charakteryzują się one doskonałymi właściwościami termicznymi, i są również całkowicie niepalne. Elewacje naszych domów to materiały firmy Atlas.

  Ściany wewnętrzne są zbudowane z podobnych materiałów. Warstwa izolacyjna to 10cm wełny mineralnej, co, poza parametrami cieplnymi, bardzo korzystnie wpływa na akustykę budynku. Stolarka okienna którą stosujemy to okna renomowanej firmy Oknoplast. Standardowo są to okna dwuszybowe, białe. Za dopłatą możliwe jest zastosowanie dowolnego modelu, kolorów bądź wariantu trzyszybowego. Strop to belki świerkowe, suszone i strugane, o przekroju zgodnym z projektem budowlanym. Strop izolowany jest warstwami wełny mineralnej. Od strony pomieszczenia strop zamknięty jest sufitem z płyty Fermacell, i izolowany folią paroizolacyjną. Od strony strychu znajduje się podłoga z płyty OSB, z otworami wentylacyjnymi. Konstrukcja dachu oparta jest na więźbie, która również wykonana jest ze świerkowego suszonego drewna struganego. To zdecydowanie wyższy standard niż stosowany powszechnie w budownictwie tradycyjnym, gdzie zazwyczaj konstrukcja dachu oparta jest na mokrym, niestruganym drewnie sosnowym. W standardowej cenie znajduje się pokrycie dachu dachówką cementową firmy Braas, z innowacyjną powłoką Cisar (dachówka Celtycka Cisar lub Romańska Cisar, w kolorze wybranym przez Klienta z palety dostępnej u producenta). Cała konstrukcja sadowiona jest na energooszczędnej płycie fundamentowej. Ponadto w cenie zawarte są: rynny tytanowo- cynkowe, parapety zewnętrzne, komin systemowy , instalacja wodno- kanalizacyjna, instalacja CO (wraz z grzejnikami lub podłogówką, bez kotła), instalacja elektryczna, podbitka dachowa, drzwi zewnętrzne.

  Proponowany Dom może powstać na działce 1000m2.Pow zabudowy 102m2,pow.użytkowa ok.83m2 w miejscowości Janczewo pod Gorzowem,gotowy w stanie jak na zdjęciach.
  Cena 215000zł budowa domu+55000 proponowana działka w Janczewie.

  Możliwość budowy na działkach w innej lokalizacji!
  Ulim,Łagodzin,Jenin,Bogdaniec,Baczyna,Chwalęcice,Kłodawa,Wawrów,Czechów,Osiedle Poznańskie,Brzozowa,Lubniewice inne lokalizacje


  Więcej informacji;
  tel. 790707643
  www.gorzow.zachodnieruchomosci.pl
 •  
 • 83,00 m2
 • 1 000,00 m2
 • 3
 • 0
 • 1
 • w Gorzowie
 •  
 • Siarek Marek

  Siarek Marek
  Agent nieruchomości

  tel. 95 74 99 111
  tel. kom. 790 70 76 43
  e-mail