ZACHÓD Nieruchomości - Gorzów - mieszkania domy działki

Sprzedaż / Domy

Ilość odwiedzin: 843

Dom energooszczędny pod Gorzowem !!!

Dom energooszczędny pod Gorzowem !!!
Oblicz ratę kredytu
Cena nieruchomości 256 000 PLN
Okres kredytowania (lata)
1
35

Umów się na oglądanie

Zadaj pytanie

 • 256 000 PLN (3 200,00 PLN / m2)
 • 26130248
 • Czy szukając projektu dla siebie masz wrażenie, że żaden nie jest idealny? Hmmm, znamy to uczucie... ;-)
  Mamy świetne rozwiązanie tego problemu - projekt indywidualny, przygotowany specjalnie dla Ciebie, na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań, marzeń.
  Zastanawiasz się zapewne jaki jest koszt takiego projektu, i jak podraża koszty budowy?
  Projekt indywidualny kosztuje niemal tyle samo co gotowy projekt i jego adaptacja (którą zawsze musimy wykonać), a koszt samej budowy nie zwiększa się w żaden sposób.
  Za to dom który wybudujemy na podstawie takiego projektu będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz???
  Cena tylko 2690zł za m2 do stanu developerskiego!

  Oferta cenowa dotyczy domu Radamenes w technologii drewnianej, szkieletowej!
  Dom parterowy, przeznaczony dla 3-4-osobowej rodziny. Układ pomieszczeń podzielono na strefę dzienną i sypialną. W części ogólnej znajduje się wiatrołap z przejściem przez hall do otwartej przestrzeni przeszklonego salonu wraz z jadalnią i kuchnią. Z kuchni dostępne jest pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Część sypialna składa się z hallu i dostępnej z niego łazienki oraz dwóch pokoi.

  Co zawiera standardowa realizacja?

  wsparcie w procesie uzyskania pozwolenia na budowę
  opieka kierownika budowy
  produkcję, dostarczenie oraz montaż na działce klienta domu, zgodnego z wybranym projektem, w technologii przedstawionej w zakładce TECHNOLOGIA, który budujemy z takich komponentów jak:
  energooszczędna płyta fundamentowa
  konstrukcja ścian, stropu i więźby dachowej: strugane czterostronnie, suszone komorowo drewno świerkowe, klasa drewna: C24
  poszycie ścian, sufit: płyta konstrukcyjna Fermacell, tynki: Atlas
  docieplenia: wełna izolacyjna Rockwool
  okna: Oknoplast
  dachówka cementowa Braas, rynny tytan - cynk
  instalacje: elektryczna, wod-kan, CO (bez kotła, z grzejnikami i ogrzewaniem podłogowym w kuchni i łazience

  Konstrukcja naszych domów oparta jest na prefabrykowanym szkielecie drewnianym. Podstawowym elementem konstrukcyjnym jest certyfikowane drewno świerkowe (klasa C24), suszone komorowo do wilgotności niższej niż 18%, czterostronnie strugane, z fazowanymi krawędziami. Tak przygotowane drewno jest całkowicie martwe, nie rozsycha się i nie odkształca. Dzięki struganiu staje się materiałem bardzo trudno zapalnym. Ponieważ bezpieczeństwo jest dla nas bardzo istotne, nie stosujemy w naszych konstrukcjach powszechnie stosowanych płyt drewnopochodnych (OSB) ani styropianu. Stosowaną przez nas płytą konstrukcyjną jest Fermacell. Jest to całkowicie niepalna płyta gipsowo-włóknowa. Kolejny element ściany to warstwy docieplające. Stosujemy wyłącznie wełny mineralne firmy Rockwool. Charakteryzują się one doskonałymi właściwościami termicznymi, i są również całkowicie niepalne. Elewacje naszych domów to materiały firmy Atlas.

  Ściany wewnętrzne są zbudowane z podobnych materiałów. Warstwa izolacyjna to 10cm wełny mineralnej, co, poza parametrami cieplnymi, bardzo korzystnie wpływa na akustykę budynku. Stolarka okienna którą stosujemy to okna renomowanej firmy Oknoplast. Standardowo są to okna TRZYSZYBOWE!!!, białe. Za dopłatą możliwe jest zastosowanie dowolnego modelu, kolorów bądź wariantu trzyszybowego. Strop to belki świerkowe, suszone i strugane, o przekroju zgodnym z projektem budowlanym. Strop izolowany jest warstwami wełny mineralnej. Od strony pomieszczenia strop zamknięty jest sufitem z płyty Fermacell, i izolowany folią paroizolacyjną. Od strony strychu znajduje się podłoga z płyty OSB, z otworami wentylacyjnymi. Konstrukcja dachu oparta jest na więźbie, która również wykonana jest ze świerkowego suszonego drewna struganego. To zdecydowanie wyższy standard niż stosowany powszechnie w budownictwie tradycyjnym, gdzie zazwyczaj konstrukcja dachu oparta jest na mokrym, niestruganym drewnie sosnowym. W standardowej cenie znajduje się pokrycie dachu dachówką cementową firmy Braas, z innowacyjną powłoką Cisar (dachówka Celtycka Cisar lub Romańska Cisar, w kolorze wybranym przez Klienta z palety dostępnej u producenta). Cała konstrukcja sadowiona jest na energooszczędnej płycie fundamentowej. Ponadto w cenie zawarte są: rynny tytanowo- cynkowe, parapety zewnętrzne, komin systemowy do pieca gazowego, instalacja wodno- kanalizacyjna, instalacja CO (wraz z grzejnikamilub podłogówką bez kotła), instalacja elektryczna, podbitka dachowa, drzwi zewnętrzne.
  cena zawiera okna trzyszybowe, w kolorze wybranym przez klienta z palety Oknoplastu
  Do ceny należy doliczyć działkę, ceny już od 50 tyś,działki w kilku miejscach okolica Gorzowa tj,Ulim,Łagodzin,Wawrów-Czechów,Jenin,Ciecierzyce-Osiedlowa-Wylotowa,Kłodawa,Janczewo,Różanki,Racław,Baczyna i wiele innych możliwość budowy na własnych działkach.
  Bez prowizji biura!

  Więcej informacji
  tel. 790707643
  gorzow.zachodnieruchomosci.pl
 •  
 • 80,00 m2
 • 1 000,00 m2
 • 3
 • 0
 • 1
 • w Gorzowie
 •  
 • Siarek Marek

  Siarek Marek
  Agent nieruchomości

  tel. 95 74 99 111
  tel. kom. 790 70 76 43
  e-mail